Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ntv/domains/centrummonitoringuufo.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 316

Ufo nad Tarnowem? – Relacja Pana Sławomira

Pan Sławomir z Tarnowa napisał do nas wiadomość by poinformować o niezidentyfikowanym obiekcie latającym nad Tarnowem. Według oficjalnych danych jest to Cesna, jednak sama obserwacja nie była jednoznaczna. Przeczytajcie sami, i zapraszamy do dyskusji w komentarzach. Czy ktoś jeszcze coś takiego zaobserwował w Tarnowie lub okolicy?

„Witam serdecznie. 

05.01.2020 obserwowałem latający obiekt nad Tarnowem. Oficjalnie na drugi dzień podano, ze był to samolot cesna 206 robiący zdjęcia kartograficzne pomiędzy godzina 19 a 21:15. Otóż nie był to taki samolot na 100% Wracając z Dębicy zacząłem go widzieć w po stronie Tarnowa z ok 15 może 20 km. Bardzo wyraźne światła. Na wjeździe do Tarnowa poprosiłem kolegę który był kierowcą żeby zrobił kółko na rondzie bo ten obiekt był wtedy centralnie nad nami. Jego zdaniem to był dron. (nie wierzy w UFO itp, co mu poradzić.) ale samo to stwierdzenie jest już istotne bo skoro na pewno dron to tez na pewno nie Cesna (jak mówi się oficjalnie.) W telegraficznym skrócie wyjrzałem przez szybę i był to czarny trójkąt z zdaje się 3 lub 4 światłami, wydawał dość cichy szmer. Później obserwowałem go z tarasu swojego domu i do tego stopnia mnie to interesowało ze pojechałem znowu do centrum miasta za nim bo latał w zasadzie jedna trasa tam i z powrotem. Razem ze mną była dziewczyna i generalnie widziała to samo. Wspomnę tez ze zadzwoniłem wcześniej do ojca którego temat zainteresował i obserwował obiekt z okna domu przez lornetkę ok 30 minut. Nie będę się rozpisywał więcej odnośnie szczegółów, chodzi mi raczej o to czy ktoś coś podobnego wcześniej zgłaszał nad Tarnowem bo nie ukrywam ze dosyć mnie to frapuje. 

Pozdrawiam serdecznie.”

Dodaj komentarz